ВЪЗГЛАВНИЦА ЗА СЪН ISLEEP MEMO CARE 40Х60 СМ.
Код: 499096


Офертата е валидна от 15.04.2026 до 06.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : 100% МЕМОРИ
- ДЪЛЖИНА : 600.00 мм
- ШИРИНА : 400.00 мм
- ВИСОЧИНА : 120.00 мм
Доставка:
| Марка | ISLEEP |
| МОДЕЛ | MEMO CARE 40Х60 СМ. |
| ТИП | ЗА СЪН |
| МАТЕРИАЛ | 100% МЕМОРИ |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДИЗАЙН | КЛАСИЧЕСКИ |
| ДЪЛЖИНА | 600.00 мм |
| ШИРИНА | 400.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 120.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | КАЛЪФ С ЦИП |
| EAN | 3800917068295 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











