ВЪЗГЛАВНИЦА ЗА СЪН DREAM ON MEMORY QUEEN 59Х16 СМ.
Код: 117446
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : МЕМОРИ ПЯНА
- ДЪЛЖИНА : 590.00 мм
- ШИРИНА : 390.00 мм
- ВИСОЧИНА : 160.00 мм
Доставка:
| Марка | DREAM ON |
| МОДЕЛ | MEMORY QUEEN 59Х16 СМ. |
| МАТЕРИАЛ | МЕМОРИ ПЯНА |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДИЗАЙН | ПРАВОЪГЪЛНА |
| ДЪЛЖИНА | 590.00 мм |
| ШИРИНА | 390.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 160.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 24 МЕСЕЦА ГАРАНЦИЯ |
| EAN | 3802015696486 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















