ВЪНШНА БАТЕРИЯ CELLULAR LINE FAST TURBO PD 20000 mAh
Код: 243157
В наличност
Доставка:
| Марка | CELLULAR LINE |
| МОДЕЛ | FAST TURBO PD 20000 mAh |
| ВИД НА АКСЕСОАРА | ВЪНШНА БАТЕРИЯ |
| КАПАЦИТЕТ | 20000 mAh |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ЦВЯТ | BLACK |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 0.461 kg |
| EAN | 8018080484650 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













