АКРИЛНА ВАНА FORMINA BANYO MINERVA 120X70
Код: 235320
Кратко описание
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ПАНЕЛИ
- КРАКА
- ДЪЛЖИНА : 1200.00 мм
- ШИРИНА : 700.00 мм
- ВИСОЧИНА : 550.00 мм
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | FORMINA BANYO |
| МОДЕЛ | MINERVA 120X70 |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ПАНЕЛИ | Да |
| СИФОН | Не |
| КРАКА | Да |
| ДЪЛЖИНА | 1200.00 мм |
| ШИРИНА | 700.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 550.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8683681004448 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























