ВАЛЯК ЗА ОТСИЧАНЕ EASY LINER NESPOLI
Код: 144234
В наличност
Кратко описание
- РАЗМЕР СМ : 12.00 см
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ЗА ЛАТЕКСНИ И ФАСАДНИ БОИ
Доставка:
| Марка | NESPOLI |
| РАЗМЕР СМ | 12.00 см |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ЗА ЛАТЕКСНИ И ФАСАДНИ БОИ |
| ДЪЛЖИНА НА ВЛАКНОТО | 10.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ВЛАКНОТО | ПОЛИАМИД |
| ДИАМЕТЪР НА ВАЛЯКА | 45.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЗА ОТСИЧАНЕ |
| EAN | 3524141945053 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














