ВАЛЯК ЗА ФАСАДИ BASELINE 27 CM/18 MM Ф48MM SCHULLER
Код: 456908


Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- РАЗМЕР СМ : 27.00 см
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ЗА ЛАТЕКСНИ И ФАСАДНИ БОИ
Доставка:
Цена: 9.20 €5.52 € / 10.80 лв.
Спести: 40 %
| Марка | SCHULLER |
| РАЗМЕР СМ | 27.00 см |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ЗА ЛАТЕКСНИ И ФАСАДНИ БОИ |
| ДЪЛЖИНА НА ВЛАКНОТО | 18.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ВЛАКНОТО | ПОЛИАКРИЛ |
| ДИАМЕТЪР НА ВАЛЯКА | 48.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | УСТОЙЧИВ НА РАЗТВОРИТЕЛИ |
| EAN | 9002588272825 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












