ВАЛЯК УНИВЕРСАЛ 23 СМ/Ф42 ММ АЛКИДНИ,ЛАТЕКСНИ И ФАСАДНИ БОИ ANTARES
Код: 149045
В наличност
Кратко описание
- РАЗМЕР СМ : 23.00 см
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ЗА АЛКИДНИ,ЛАТЕКСНИ И ФАСАДНИ
Доставка:
| Марка | ANTARES |
| РАЗМЕР СМ | 23.00 см |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ЗА АЛКИДНИ,ЛАТЕКСНИ И ФАСАДНИ |
| ДЪЛЖИНА НА ВЛАКНОТО | 12.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ВЛАКНОТО | СТРУКТУРИРАН ПОЛИЕСТЕР |
| ДИАМЕТЪР НА ВАЛЯКА | 42.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЗА ГЛАДКИ ПОВЪРХНОСТИ |
| EAN | 3800047322748 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













