ВАЛЯК ПОЛИЕСТЕР 18 CM/Ф50 MM/10 MM NESPOLI
Код: 499760
В наличност
Кратко описание
- РАЗМЕР СМ : 18.00 см
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ЗА ЛАТЕКСНИ И ФАСАДНИ БОИ
Доставка:
| Марка | NESPOLI |
| РАЗМЕР СМ | 18.00 см |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ЗА ЛАТЕКСНИ И ФАСАДНИ БОИ |
| ДЪЛЖИНА НА ВЛАКНОТО | 10.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА ВЛАКНОТО | ПОЛИЕСТЕР |
| ДИАМЕТЪР НА ВАЛЯКА | 50.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЗА БОЯ ПОКРИВАЩА ОТ ЕДИН СЛОЙ |
| EAN | 8412780053596 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













