BEKO BBIE 123002 XD 72 L, A
Код: 651864
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- БРОЙ ФУНКЦИИ : 6
- ЕНЕРГИЕН КЛАС : A
- ОБЕМ НА ФУРНАТА : 72 L
Купи на изплащане
от9.08 €
/
17.76лв.
Лихва, такси и ГПР

10х24.03€
/
10х47.00лв.
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ | BBIE 123002 XD |
| ВИСОЧИНА | 59.50 см |
| ШИРИНА | 59.4 см |
| ДЪЛБОЧИНА | 56.7 см |
| БРОЙ ФУНКЦИИ | 6 |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| МЕХАНИЧНО УПРАВЛЕНИЕ | Да |
| ЕЛЕКТРОНЕН ПРОГРАМАТОР | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНО ОХЛАЖДАНЕ | Да |
| PUSH И PULL БУТОНИ | Да |
| ЦВЯТ | INOX |
| ОБЕМ НА ФУРНАТА | 72 L |
| ТИП НА ФУРНАТА | МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА |
| БРОЙ НИВА НА ГОТВЕНЕ | 5 |
| ГАРАНЦИЯ | 2+5 ГОДИНИ, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 8690842472367 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















