УМИВАЛНИК ЗА ВГРАЖДАНЕ ВЪРХУ ПЛОТ OHTAKE 380/550/180 ROCA BLACK MATT
Код: 233554
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : FINECERAMIC
- ЦВЯТ : BLACK MATT
- ДЪЛЖИНА : 380.00 мм
- ШИРИНА : 550.00 мм
- ВИСОЧИНА : 180.00 мм
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | ROCA |
| МОДЕЛ | BLACK MATT |
| ТИП | ЗА ВГРАЖДАНЕ |
| МАТЕРИАЛ | FINECERAMIC |
| ЦВЯТ | BLACK MATT |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ | Не |
| ДЪЛЖИНА | 380.00 мм |
| ШИРИНА | 550.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 180.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЗА ВГРАЖДАНЕ ВЪРХУ ПЛОТ |
| EAN | 8433290750584 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













