УМИВАЛНИК ЗА ВГРАЖДАНЕ ВЪРХУ ПЛОТ OHTAKE 380/380/181 ROCA MATT WHITE
Код: 243523
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : FINECERAMIC
- ЦВЯТ : MATT WHITE
- ДЪЛЖИНА : 380.00 мм
- ШИРИНА : 380.00 мм
- ВИСОЧИНА : 181.00 мм
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | ROCA |
| МОДЕЛ | MATT WHITE |
| ТИП | ЗА ВГРАЖДАНЕ |
| МАТЕРИАЛ | FINECERAMIC |
| ЦВЯТ | MATT WHITE |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ | Не |
| ДЪЛЖИНА | 380.00 мм |
| ШИРИНА | 380.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 181.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЗА ВГРАЖДАНЕ ВЪРХУ ПЛОТ |
| EAN | 7891333132956 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













