УМИВАЛНИК FAYANS CLASSICA
Код: 440766


Офертата е валидна от 18.05.2026 до 26.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : КЕРАМИКА
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ : ЦЕНТРАЛЕН
- ДЪЛЖИНА : 350.00 мм
- ШИРИНА : 460.00 мм
- ВИСОЧИНА : 175.00 мм
- ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА : 10 Год.
Доставка:
Цена: 33.23 €26.99 € / 52.79 лв.
Спести: 18 %
| Марка | FAYANS |
| МОДЕЛ | CLASSICA |
| ТИП | УМИВАЛНИК |
| МАТЕРИАЛ | КЕРАМИКА |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ | ЦЕНТРАЛЕН |
| ДЪЛЖИНА | 350.00 мм |
| ШИРИНА | 460.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 175.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БЕЗ СМЕСИТЕЛ |
| ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА | 10 Год. |
| EAN | 4014804363861 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











