УМИВАЛНИК DURA ROSE
Код: 235242
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : КЕРАМИКА
- ЦВЯТ : БЯЛ
- ДЪЛЖИНА : 600.00 мм
- ШИРИНА : 400.00 мм
- ВИСОЧИНА : 135.00 мм
Доставка:
| Марка | DURA |
| МОДЕЛ | ROSE |
| ТИП | ЗА МОНТАЖ ВЪРХУ ПЛОТ |
| МАТЕРИАЛ | КЕРАМИКА |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ | Не |
| ДЪЛЖИНА | 600.00 мм |
| ШИРИНА | 400.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 135.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА | 10 Год. |
| EAN | 8681812426053 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














