ТРАПЕЗЕН СТОЛ ТОМИ ОРЕХ 42Х88Х47СМ
Код: 241387
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ТРАПЕЗЕН
- МАТЕРИАЛ : БУК МАСИВ
- ДЪЛЖИНА : 470.00 мм
- ШИРИНА : 420.00 мм
- ВИСОЧИНА : 880.00 мм
Доставка:
| МОДЕЛ | ТОМИ ОРЕХ 42Х88Х47СМ |
| ТИП | КУХНЕНСКИ СТОЛОВЕ |
| ТИП | ТРАПЕЗЕН |
| МАТЕРИАЛ | БУК МАСИВ |
| ЦВЯТ | ОРЕХ |
| ДЪЛЖИНА | 470.00 мм |
| ШИРИНА | 420.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 880.00 мм |
| EAN | 3800940058473 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




























