ТРАПЕЗЕН СТОЛ DIMKA БЯЛ
Код: 230877




Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ТРАПЕЗЕН
- МАТЕРИАЛ : МАСИВ+PP/PU
- МАКСИМАЛНА ТОВАРОНОСИМОСТ : 110.000 kg
- ДЪЛЖИНА : 480.00 мм
- ШИРИНА : 560.00 мм
- ВИСОЧИНА : 840.00 мм
Доставка:
Цена: 39.99 €29.99 € / 58.66 лв.
Спести: 25 %
| МОДЕЛ | DIMKA БЯЛ |
| ТИП | КУХНЕНСКИ СТОЛОВЕ |
| ТИП | ТРАПЕЗЕН |
| МАТЕРИАЛ | МАСИВ+PP/PU |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| МАКСИМАЛНА ТОВАРОНОСИМОСТ | 110.000 kg |
| ДЪЛЖИНА | 480.00 мм |
| ШИРИНА | 560.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 840.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | СТОМАНЕНА ПЛОЧА ПОД PU СЕДАЛКА |
| EAN | 3800502421290 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















