СГЪВАЕМ СТОЛ PARIS 44Х45Х78 CM. ОРАНЖЕВ
Код: 220599
В наличност
Кратко описание
- ТИП : СГЪВАЕМ
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ И ЕКО КОЖА
- МАКСИМАЛНА ТОВАРОНОСИМОСТ : 80.000 kg
- ДЪЛЖИНА : 440.00 мм
- ШИРИНА : 450.00 мм
- ВИСОЧИНА : 780.00 мм
Доставка:
| МОДЕЛ | 44Х45Х78 CM. ОРАНЖЕВ |
| ТИП | КУХНЕНСКИ СТОЛОВЕ |
| ТИП | СГЪВАЕМ |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ И ЕКО КОЖА |
| ЦВЯТ | ОРАНЖЕВ |
| МАКСИМАЛНА ТОВАРОНОСИМОСТ | 80.000 kg |
| ДЪЛЖИНА | 440.00 мм |
| ШИРИНА | 450.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 780.00 мм |
| EAN | 8934970731157 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























