СГЪВАЕМ СТОЛ АНГЕЛ ОРЕХ
Код: 240043


Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП : СГЪВАЕМ
- МАТЕРИАЛ : БУК МАСИВ
- ДЪЛЖИНА : 520.00 мм
- ШИРИНА : 440.00 мм
- ВИСОЧИНА : 820.00 мм
Доставка:
Цена: 40.90 €28.63 € / 56.00 лв.
Спести: 30 %
| МОДЕЛ | АНГЕЛ ОРЕХ |
| ТИП | КУХНЕНСКИ СТОЛОВЕ |
| ТИП | СГЪВАЕМ |
| МАТЕРИАЛ | БУК МАСИВ |
| ЦВЯТ | ОРЕХ |
| ДЪЛЖИНА | 520.00 мм |
| ШИРИНА | 440.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 820.00 мм |
| EAN | 3800940925118 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




















