СТЕННА ТОАЛЕТНА ЧИНИЯ С БИДЕ DURA SIENA
Код: 235239
В наличност
Кратко описание
- БИДЕТНА АРМАТУРА
- КАПАК
- ДЪЛЖИНА : 525.00 мм
- ШИРИНА : 355.00 мм
- ВИСОЧИНА : 350.00 мм
- ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА : 10 Год.
Доставка:
Купи на изплащане
от5.79 €
/
11.32лв.
| Марка | DURA |
| МОДЕЛ | SIENA |
| МАТЕРИАЛ | КЕРАМИКА |
| ТИП | СТЕННА ТОАЛЕТНА ЧИНИЯ |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| БИДЕТНА АРМАТУРА | Да |
| КАПАК | Да |
| ДЪЛЖИНА | 525.00 мм |
| ШИРИНА | 355.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 350.00 мм |
| ГАРАНЦИЯ КЕРАМИКА | 10 Год. |
| EAN | 8681812425728 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























