ТЕРМОПОМПА-МОНОБЛОК ВЪЗДУХ-ВОДА НИСКОТЕМПЕРАТУРНИ HAIER AU082FYCRA(HW)
Код: 650560
| Марка | HAIER |
| МОДЕЛ | AU082FYCRA(HW) |
| ТИП ТЕРМОПОМПА | МОНОБЛОК |
| ВИД ТЕРМОПОМПА | ВЪЗДУХ-ВОДА НИСКОТЕМПЕРАТУРНИ |
| КОМПОНЕНТ | ДИС.УПРАВЛЕНИЕ YR-E27 ATW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ/ОТОПЛЕНИЕ | A++/A+ |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ | МОНОФАЗНО |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ | +10/+46 °C |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОТОПЛЕНИЕ | -20/+35 °C |
| ТЕМП.ДИАПАЗОН НА ВОДАТА ЗА ОХЛ | 5~20 °C |
| ТЕМП. ДИАПАЗОН НА ВОДА ЗА ОТОП | 20~55 °C |
| МИНИМАЛЕН ЦИРКУАЦИОНЕН ОБЕМ ВО | 40.0 L |
| МИНИМАЛЕН ДЕБИТ НА ВОДАТА | 1.38 m3/h |
| ДИАМЕТЪР НА СЕРПЕНТИНАТА НА БО | 1" |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 5.500 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 7.800 KW |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 2.060 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 1.770 KW |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| EER КОЕФ. НА ТРАНСФ. ОХЛАЖДАНЕ | 3.4 |
| COP КОЕФ. НА ТРАНСФ. ОТОПЛЕНИЕ | 4.4 |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО | 64 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч) | 4200 |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО | 90 kg |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ | Да |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН) | R32 |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| МОДЕЛ | AU082FYCRA(HW) |
| ТИП ТЕРМОПОМПА | МОНОБЛОК |
| ВИД ТЕРМОПОМПА | ВЪЗДУХ-ВОДА НИСКОТЕМПЕРАТУРНИ |
| КОМПОНЕНТ | ДИС.УПРАВЛЕНИЕ YR-E27 ATW |
| ЕНЕРГ.КЛАС ОХЛАЖДАНЕ/ОТОПЛЕНИЕ | A++/A+ |
| ТИП ЕЛЕКТРИЧЕСКО ЗАХРАНВАНЕ | МОНОФАЗНО |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОХЛАЖДАНЕ | +10/+46 °C |
| ТЕМПЕР.ДИАПАЗОН ОТОПЛЕНИЕ | -20/+35 °C |
| ТЕМП.ДИАПАЗОН НА ВОДАТА ЗА ОХЛ | 5~20 °C |
| ТЕМП. ДИАПАЗОН НА ВОДА ЗА ОТОП | 20~55 °C |
| МИНИМАЛЕН ЦИРКУАЦИОНЕН ОБЕМ ВО | 40.0 L |
| МИНИМАЛЕН ДЕБИТ НА ВОДАТА | 1.38 m3/h |
| ДИАМЕТЪР НА СЕРПЕНТИНАТА НА БО | 1" |
| МОЩНОСТ ОХЛАЖДАНЕ(НОМИНАЛНА) | 5.500 KW |
| МОЩНОСТ ОТОПЛЕНИЕ(НОМИНАЛНА) | 7.800 KW |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ ОХЛ | 2.060 KW |
| КОНСУМ. МОЩНОСТ ОТОПЛ. | 1.770 KW |
| ИНВЕРТОРЕН КОМПРЕСОР | Да |
| EER КОЕФ. НА ТРАНСФ. ОХЛАЖДАНЕ | 3.4 |
| COP КОЕФ. НА ТРАНСФ. ОТОПЛЕНИЕ | 4.4 |
| АВТОМАТИЧЕН РЕСТАРТ | Да |
| НИВО НА ШУМ ВЪНШ.ТЯЛО | 64 dB |
| ДЕБИТ НА ВЪЗДУХА (М3/Ч) | 4200 |
| ТЕГЛО ВЪНШНО ТЯЛО | 90 kg |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ | Да |
| ТИП ХЛАДИЛЕН АГЕНТ (ФРЕОН) | R32 |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 90.000 kg |

Български 













