ТЕРАКОТ SERRA ACERO MATT 30X60 CM
Код: 132101
В наличност
Кратко описание
- ДЪЛЖИНА : 60.00 см
- ШИРИНА : 30.00 см
- ДЕБЕЛИНА : 8.00 мм
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.44 m²
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ИТАЛИЯ
Доставка:
Цена М2:
10.74 € 21.01 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.44 М2):
15.46 € 30.24 лв. | Марка | SERRA |
| МОДЕЛ | ACERO MATT 30X60 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| ШИРИНА | 30.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ТИП | ПОДОВА ПЛОЧКА |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.44 m² |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ИТАЛИЯ |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Отношение мерни единици | 1.4400 |
| EAN | 8013259404811 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













