ТАБУРЕТКА С КОЛЕЛЦА 40Х50-65Х40 СМ. ЧЕРНА
Код: 475506
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ЕКО КОЖА
- ДЪЛЖИНА : 400.00 мм
- ШИРИНА : 400.00 мм
- ВИСОЧИНА : 650.00 мм
Доставка:
| МОДЕЛ | 40Х50-65Х40 СМ. ЧЕРНА |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| МАТЕРИАЛ | ЕКО КОЖА |
| ДЪЛЖИНА | 400.00 мм |
| ШИРИНА | 400.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 650.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ВИСОЧИНА ОТ 50 ДО 65 СМ. |
| EAN | 6900858130758 |

Български 













