ТАБУРЕТКА-РАКЛА БЕЖОВА GENOMAX 99Х36Х33 СМ. БЕЖОВА
Код: 485719
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ И ТЕКСТИЛ
- ДЪЛЖИНА : 990.00 мм
- ШИРИНА : 330.00 мм
- ВИСОЧИНА : 360.00 мм
Доставка:
| Марка | GENOMAX |
| МОДЕЛ | 99Х36Х33 СМ. БЕЖОВА |
| ЦВЯТ | БЕЖОВ |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ И ТЕКСТИЛ |
| ДЪЛЖИНА | 990.00 мм |
| ШИРИНА | 330.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 360.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 330.00 мм |
| EAN | 3800940073513 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















