СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО BOSCH 4X43X88
Код: 132284
В наличност
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : ДЪРВО
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ШЕСТОСТЕН
- ДИАМЕТЪР MM : 4.00 мм
- ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ : 43 мм
Доставка:
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | 4X43X88 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | ДЪРВО |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ШЕСТОСТЕН |
| ДИАМЕТЪР MM | 4.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 43 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 88.00 мм |
| EAN | 3165140395458 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












