СВРЕДЛО ЗА БЕТОН BOSCH CYL-3 8X120
Код: 453913
В наличност
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : БЕТОН
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- ДИАМЕТЪР MM : 8.00 мм
- ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ : 80 мм
Доставка:
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | CYL-3 8X120 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | БЕТОН |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 8.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 80 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 120.00 мм |
| EAN | 3165140186759 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













