СВРЕДЛA ЗА МЕТАЛ 2 БР. BOSCH HSS-G 2X24X49
Код: 492424
В наличност
Кратко описание
- ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА : МЕТАЛ
- ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА : ЦИЛИНДРИЧНА
- ДИАМЕТЪР MM : 2.00 мм
- ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ : 24 мм
Доставка:
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | HSS-G 2X24X49 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА ПРОБИВАНЕ НА | МЕТАЛ |
| ТИП ЗАХВАТ НА ОПАШКАТА | ЦИЛИНДРИЧНА |
| ДИАМЕТЪР MM | 2.00 мм |
| ДЪЛЖИНА НА РАБОТНАТА ЧАСТ | 24 мм |
| ОБЩА ДЪЛЖИНА | 49.00 мм |
| МАТЕРИАЛ НА СВРЕДЛОТО | HSS-G |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | DIN 338 |
| EAN | 3165140407182 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











