КОМПЛЕКТ СТРУКТУРА ЗА ВГРАЖДАНЕ GROHE 103846SH00
Код: 238608
В наличност
Кратко описание
- БУТОН НА КАЗАНЧЕТО : ДВОЕН
- КАПАЦИТЕТ НА КАЗАНЧЕТО : 6.00 L
- ИЗОЛАЦИЯ СРЕЩУ КОНДЕНЗ
- ТОВАРОНОСИМОСТ : 400.00 kg
- ДЪЛЖИНА : 543.00 мм
- ШИРИНА : 500.00 мм
- ВИСОЧИНА : 1130.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от13.22 €
/
25.86лв.
Лихва, такси и ГПР

10х35.00€
/
10х68.45лв.
| Марка | GROHE |
| МОДЕЛ | 103846SH00 |
| БУТОН НА КАЗАНЧЕТО | ДВОЕН |
| КАПАЦИТЕТ НА КАЗАНЧЕТО | 6.00 L |
| ИЗОЛАЦИЯ СРЕЩУ КОНДЕНЗ | Да |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 400.00 kg |
| ДЪЛЖИНА | 543.00 мм |
| ШИРИНА | 500.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1130.00 мм |
| EAN | 4067393033905 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























