МОЗАЙКА KERADOM HOME GRAPE KIT-KAT 12.5X25 CM
Код: 243169
Цена М2:
46.01 € 89.99 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 0.81 М2):
37.27 € 72.89 лв. | Марка | KERADOM |
| МОДЕЛ | HOME GRAPE KIT-KAT 12.5X25 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 25.00 см |
| ШИРИНА | 12.50 см |
| ДЕБЕЛИНА | 10.00 см |
| ТИП | СТЕННА ПЛОЧКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | КАФЯВ |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 0.81 m² |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ИТАЛИЯ |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Отношение мерни единици | 0.8100 |
| EAN | 8056999182458 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























