ФАЯНС ДЕКОР KEROS CARTAGO FLORAL BEIGE 30X60 CM
Код: 249162
Продуктът не е в наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 60.00 см
- ШИРИНА : 30.00 см
- ДЕБЕЛИНА : 8.00 мм
- ТИП : СТЕННА ДЕКОРАЦИЯ
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : БЕЖОВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.44 m²
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : БЪЛГАРИЯ
| Марка | KEROS |
| МОДЕЛ | CARTAGO FLORAL BEIGE 30X60 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 60.00 см |
| ШИРИНА | 30.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ТИП | СТЕННА ДЕКОРАЦИЯ |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | БЕЖОВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.44 m² |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | БЪЛГАРИЯ |
| Вторична мерна единица | M2 |
| Отношение мерни единици | 1.4400 |
| EAN | 8432597588586 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


























