ФАЯНС CERSANIT ESSENZA FLAKE SATIN 25X75 CM
Код: 139014
В наличност
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 75.00 см
- ШИРИНА : 25.00 см
- ДЕБЕЛИНА : 10.00 мм
- ТИП : СТЕННА ПЛОЧКА
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 1.12 m²
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ПОЛША
Доставка:
Цена М2:
13.11 € 25.64 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 1.12 М2):
14.68 € 28.71 лв. | Марка | CERSANIT |
| МОДЕЛ | ESSENZA FLAKE SATIN 25X75 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 75.00 см |
| ШИРИНА | 25.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 10.00 мм |
| ТИП | СТЕННА ПЛОЧКА |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 1.12 m² |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ПОЛША |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Отношение мерни единици | 1.1200 |
| EAN | 5902115795381 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

























