3D HDPS СТЕННИ ПАНЕЛИ NOLINA SLAT WALL SIDNEY 2.6 M.
Код: 234487
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИСТИРОЛ (HDPS)
- ДЕКОР : SIDNEY
- ДЪЛЖИНА : 2600.00 мм
- ШИРИНА : 120.00 мм
- ДЕБЕЛИНА : 12.00 мм
Доставка:
| Марка | NOLINA |
| МОДЕЛ | SLAT WALL SIDNEY 2.6 M. |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИСТИРОЛ (HDPS) |
| ВОДОУСТОЙЧИВ | Да |
| ДЕКОР | SIDNEY |
| ДЪЛЖИНА | 2600.00 мм |
| ШИРИНА | 120.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 12.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПРОИЗВЕДЕНО В ТУРЦИЯ |
| EAN | 2008690180222 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




























