ГРАНИТОГРЕС KERADOM HOME HONEY BRICK 6Х25 CM
Код: 242273
Кратко описание
- ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ : ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 25.00 см
- ШИРИНА : 6.00 см
- ТИП : СТЕННА ОБЛИЦОВКА
- ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ : СВ.БЕЖОВ
- КАЧЕСТВО : I-ВО
- КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ : 0.75 m²
- СТРАНА НА ПРОИЗХОД : ИСПАНИЯ
Цена М2:
40.89 € 79.97 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 0.75 М2):
30.67 € 59.99 лв. | Марка | KERADOM |
| МОДЕЛ | HOME HONEY BRICK 6Х25 CM |
| ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ | ВЪТРЕШНО И ВЪНШНО ПОЛАГАНЕ |
| ДЪЛЖИНА | 25.00 см |
| ШИРИНА | 6.00 см |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ТИП | СТЕННА ОБЛИЦОВКА |
| ЦВЯТ НА ПЛОЧКИТЕ | СВ.БЕЖОВ |
| КАЧЕСТВО | I-ВО |
| КВАДРАТНИ МЕТРИ В ПАКЕТ | 0.75 m² |
| СТРАНА НА ПРОИЗХОД | ИСПАНИЯ |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 0.7500 |
| EAN | 8056999182519 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













