СГЪВАЕМ МЕТАЛЕН СТЕЛАЖ KTN VTFS505BK 71X34X157
Код: 238976
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : СТОМАНА
- ШИРИНА : 710.00 мм
- ВИСОЧИНА : 1570.00 мм
- ДЪЛБОЧИНА-MM : 340.00 мм
- БРОЙ РАФТОВЕ : 5
- ТОВАРОНОСИМОСТ : 20.00 kg
Доставка:
| Марка | KTN |
| МОДЕЛ | VTFS505BK 71X34X157 |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ШИРИНА | 710.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1570.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 340.00 мм |
| БРОЙ РАФТОВЕ | 5 |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 20.00 kg |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | НА КОЛЕЛЦА |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



























