МЕТАЛЕН СТЕЛАЖ GRIMA 196X100X50 СМ.
Код: 139306
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ
- ШИРИНА : 1000.00 мм
- ВИСОЧИНА : 1960.00 мм
- ДЪЛБОЧИНА-MM : 500.00 мм
- БРОЙ РАФТОВЕ : 5
- ТОВАРОНОСИМОСТ : 260.00 kg
Доставка:
Купи на изплащане
от3.40 €
/
6.65лв.
| Марка | GRIMA |
| МОДЕЛ | 196X100X50 СМ. |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ШИРИНА | 1000.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1960.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 500.00 мм |
| БРОЙ РАФТОВЕ | 5 |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 260.00 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | СГЛОБЯВАНЕ БЕЗ БОЛТОВЕ |
| EAN | 8022388006087 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















