МЕТАЛЕН СТЕЛАЖ GRIMA 187X100X40 СМ. ЧЕРВЕН
Код: 139302
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ
- ШИРИНА : 1000.00 мм
- ВИСОЧИНА : 1870.00 мм
- ДЪЛБОЧИНА-MM : 400.00 мм
- БРОЙ РАФТОВЕ : 5
- ТОВАРОНОСИМОСТ : 80.00 kg
Доставка:
| Марка | GRIMA |
| МОДЕЛ | 187X100X40 СМ. ЧЕРВЕН |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ШИРИНА | 1000.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 1870.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 400.00 мм |
| БРОЙ РАФТОВЕ | 5 |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 80.00 kg |
| ЦВЯТ | ЧЕРВЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | СГЛОБЯВАНЕ С БОЛТОВЕ |
| EAN | 8022388000047 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























