СПОТ 3XE14 ЧЕРЕН VIVALUX MAYA
Код: 239945
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : MAYA
- ЦОКЪЛ : E14
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | MAYA |
| ЦОКЪЛ | E14 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| ДЪЛЖИНА | 42.50 см |
| ШИРИНА | 42.50 см |
| ВИСОЧИНА | 21.50 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| EAN | 3800234854250 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














