СПОТ 1XGU10 ЧЕРЕН REALITY PIERRE
Код: 244103
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : PIERRE
- МОЩНОСТ W : 10.0 W
- ЦОКЪЛ : GU10
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
| Марка | REALITY |
| МОДЕЛ | PIERRE |
| МОЩНОСТ W | 10.0 W |
| ЦОКЪЛ | GU10 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| ДЪЛЖИНА | 14.00 см |
| ШИРИНА | 6.00 см |
| ВИСОЧИНА | 15.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО | 0.200 kg |
| EAN | 4017807638158 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















