СОЛАРЕН LED ПРОЖЕКТОР 6000K 3.2V 8AH С 5M КАБЕЛ VITO SAHARA
Код: 228217
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 100.0 W
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 6000 К
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 65 IP
Доставка:
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ | SAHARA |
| МОЩНОСТ W | 100.0 W |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 6000 К |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА | 19.20 см |
| ШИРИНА | 4.80 см |
| ВИСОЧИНА | 19.90 см |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ФОТОСЕНЗОР,ДИСТАНЦИОННО |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 1100 LM |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 8 mAh |
| EAN | 6970233830917 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












