СОЛАРЕН LED ПРОЖЕКТОР 3000-6500K 3.7V 2AH VITO ATAKAMA
Код: 228215
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 10.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 65 IP
Доставка:
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ | ATAKAMA |
| МОЩНОСТ W | 10.0 W |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| ДЪЛЖИНА | 14.30 см |
| ШИРИНА | 4.45 см |
| ВИСОЧИНА | 9.70 см |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 3XCCT |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 1000 LM |
| EAN | 6970233835370 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













