СОЛАРЕН LED АПЛИК СЪС СЕНЗОР 0.55W 4000K IP44 ЧЕРЕН VIVALUX PIN
Код: 222707
В наличност
Кратко описание
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 4000 К
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 44 IP
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | PIN |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 4000 К |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА | 9.60 см |
| ШИРИНА | 5.00 см |
| ВИСОЧИНА | 12.60 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 110 LM |
| EAN | 3800234851709 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











