LED СОЛАРЕН ПРОЖЕКТОР 6W 6400K 400LM V-TAC
Код: 149543
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 6.0 W
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 6400 К
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 65 IP
Доставка:
| Марка | V-TAC |
| МОЩНОСТ W | 6.0 W |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 6400 К |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ДЪЛЖИНА | 17.50 см |
| ШИРИНА | 5.00 см |
| ВИСОЧИНА | 21.00 см |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | С ДИСТАНЦИОННО,ПАНЕЛ 17.5X26CM |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 5000 mAh |
| EAN | 3800157698184 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











