LED ПРОЖЕКТОР 60W 550LM 6400K ISOLA + СОЛАРЕН ПАНЕЛ VIVALUX ISOLA
Код: 130084



Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 60.0 W
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 6400 К
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 65 IP
Доставка:
Цена: 50.99 €33.14 € / 64.82 лв.
Спести: 35 %
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | ISOLA |
| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 6400 К |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| ДЪЛЖИНА | 23.00 см |
| ШИРИНА | 5.00 см |
| ВИСОЧИНА | 19.50 см |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПРОД.НА РАБОТА-3,5,8Ч.С ДИСТ. |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 550 LM |
| EAN | 3800228029909 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











