LED СОЛАРЕН АПЛИК 4W 4000K IP54 VIVALUX IKAR
Код: 226666




Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : IKAR
- МОЩНОСТ W : 4.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 54 IP
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
Цена: 25.99 €16.89 € / 33.03 лв.
Спести: 35 %
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | IKAR |
| МОЩНОСТ W | 4.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 54 IP |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА | 15.40 см |
| ШИРИНА | 10.10 см |
| ВИСОЧИНА | 9.80 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| EAN | 3800234852164 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













