LED СОЛАРЕН АПЛИК 4W 4000K IP54 VIVALUX IKAR
Code: 226666




The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- MODEL : IKAR
- MAXPOWER-W : 4.0 W
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 54 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
Price: 25.99 €16.89 € / 33.03 лв.
Save: 35 %
| Brand | VIVALUX |
| MODEL | IKAR |
| MAXPOWER-W | 4.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 54 IP |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| LENGTH | 15.40 см |
| WIDTH | 10.10 см |
| HEIGHT | 9.80 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| EAN | 3800234852164 |
No documents were found for this product

English 













