СКРИН КОМО 2 EKO 70Х76Х43 СМ. ДЪБ СОНОМА
Код: 474064
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ
- ШИРИНА : 700.00 мм
- ВИСОЧИНА : 760.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от3.21 €
/
6.28лв.
| Марка | EKO |
| МОДЕЛ | 70Х76Х43 СМ. ДЪБ СОНОМА |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ЦВЯТ | ДЪБ СОНОМА |
| ШИРИНА | 700.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 760.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 430.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЧЕТИРИ ЧЕКМЕДЖЕТА |

Български 















