СИФОН ЗА МИВКА OCK PLAST
Код: 239972
В наличност
Кратко описание
- ТИП : МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН
- МАТЕРИАЛ : ТРИ ВИДА ПЛАСТМАСА
- ДИАМЕТЪР MM : 51.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 245.00 мм
- ШИРИНА : 155.00 мм
- ВИСОЧИНА : 120.00 мм
Доставка:
| Марка | OCK PLAST |
| ТИП | МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН |
| МАТЕРИАЛ | ТРИ ВИДА ПЛАСТМАСА |
| ДИАМЕТЪР MM | 51.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 245.00 мм |
| ШИРИНА | 155.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 120.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 6 ИЗХОДА ОТ Ф10 ДО Ф40 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













