ШМИРГЕЛ BOSCH PROFESSIONAL GBG 35-15
Код: 497273



Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 350 W
- МАКСИМАЛЕН РАЗМЕР НА ДИСКА : 150 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от5.50 €
/
10.76лв.
Лихва, такси и ГПР

10х14.56€
/
10х28.48лв.
Цена: 153.30 €145.63 € / 284.83 лв.
Спести: 5 %
| Марка | BOSCH PROFESSIONAL |
| МОДЕЛ | GBG 35-15 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 350 W |
| МАКСИМАЛЕН РАЗМЕР НА ДИСКА | 150 мм |
| ДИАМЕТЪР НА ОТВОРА НА ДИСКА | 20.0 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 3000 |
| НЕТНО ТЕГЛО | 10.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3165140893350 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















