ШЕЙНА ZIZITO OLWEN
Код: 147203
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ТИП : ШЕЙНА
- МАТЕРИАЛ : ДЪРВО
Купи на изплащане
от4.25 €
/
8.31лв.
Лихва, такси и ГПР

10х11.24€
/
10х21.98лв.
| Марка | ZIZITO |
| МОДЕЛ | OLWEN |
| ТИП | ШЕЙНА |
| МАТЕРИАЛ | ДЪРВО |
| ДЪЛЖИНА | 110.00 см |
| ШИРИНА | 35.00 см |
| ВИСОЧИНА | 44.00 см |
| ТЕГЛО | 4.200 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | НАТОВАРВАНЕ ДО: 50KG |
| EAN | 3801016081680 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














