ДЕТСКА ШЕЙНА СНЕЖАНКА
Код: 128378
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ШЕЙНА
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ / ДЪРВО
- ЦВЯТ : СИН
Доставка:
| МОДЕЛ | СНЕЖАНКА |
| ТИП | ШЕЙНА |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ / ДЪРВО |
| ДЪЛЖИНА | 80.00 см |
| ШИРИНА | 33.00 см |
| ЦВЯТ | СИН |
| ВИСОЧИНА | 33.00 см |
| ТЕГЛО | 3.500 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | МЕТАЛНА КОНСТРУКЦИЯ |
| EAN | 3800224380301 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













