ГРАДИНСКА ШАТРА 300X600CM GARDEN STAR HD-1561
Код: 496049





Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП ПАВИЛИОН : ШАТРА
- ДЪЛЖИНА : 300.00 см
- ШИРИНА : 600.00 см
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР
- ЦВЯТ : БЯЛ
Доставка:
Купи на изплащане
от11.58 €
/
22.65лв.
Лихва, такси и ГПР

10х30.66€
/
10х59.97лв.
Цена: 511.00 €306.60 € / 599.66 лв.
Спести: 40 %
| Марка | GARDEN STAR |
| МОДЕЛ | HD-1561 |
| ТИП ПАВИЛИОН | ШАТРА |
| ДЪЛЖИНА | 300.00 см |
| ШИРИНА | 600.00 см |
| ВИСОЧИНА | 280.00 см |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ И ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ТЕГЛО | 38.000 kg |
| EAN | 8934971149135 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



















