СЕННИК ТРИЪГЪЛЕН 300X300X300CM AMBIANCE C46400230
Код: 135213
В наличност
Кратко описание
- ТИП СЕННИК : СЕННИК
- ДЪЛЖИНА : 300.00 см
- ШИРИНА : 300.00 см
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИЕСТЕР
- ЦВЯТ : ЗЕЛЕН
Доставка:
| Марка | AMBIANCE |
| МОДЕЛ | C46400230 |
| ТИП СЕННИК | СЕННИК |
| ДЪЛЖИНА | 300.00 см |
| ШИРИНА | 300.00 см |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ЦВЯТ | ЗЕЛЕН |
| ТЕГЛО | 0.680 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | GREEN |
| EAN | 8719987805851 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














